روزنامه پیام زمان
  •  info@zamandaily.ir

  •  02188481891

  •   09123624182

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۴ اسفند ۱۴۰۱ در ۶:۲۹ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

سانحه بالگرد حامل وزیر ورزش در بافت یک فوتی به جا گذاشت

روابط عمومی هلال احمر بافت کرمان با تأیید خبر سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد؛ این بالگرد در حال فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت دچار سانحه شده است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما،روابط عمومی هلال احمر بافت کرمان با تأیید خبر سقوط بالگرد حامل وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد؛ این بالگرد در حال فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت دچار سانحه شده است.

روابط عمومی استانداری کرمان هم اعلام کرد: وزیر و همراهانش در سلامت هستند.

در این خصوص محمد مهدی فداکار استاندار کرمان گفت: بالگرد حامل وزیر ورزش ۱۲ سرنشین داشته که در نتیجه سانحه هنگام نشستن در ورزشگاه بافت صدمه دیدند اما حال آنان مساعد است.

به گفته فداکار؛‌ بالگرد یکبار می نشیند بعد بلند می شود که موقع دوم نشستن دچار سانحه می شود.

استاندار کرمان با بیان اینکه علت در دست بررسی است افزود: حال مصدومان مساعد است و در بیمارستان بافت تحت درمان قرار دارند.

وزیر به منظور بازدید از طرح‌های ورزشی شهرستان بافت به این شهرستان سفر کرده است.

 مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان گفت: متاسفانه در حادثه بالگرد اسماعیل احمدی مشاور و مدیرکل حوزه ریاست وزیر ورزش جان باخت.

هلال احمر استان کرمان هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است: بالگرد جمعیت هلال‌احمر که حامل وزیر ورزش بود، عصر امروز هنگام فرود در مجموعه ورزشی شهرستان بافت درحالی که نزدیک به نشستن بود سقوط کرد.

 بر اثر سقوط بالگرد هلال‌احمر که نزدیک چند متری زمین کنترل خود را از دست داده بود، ١۶ نفر از سرنشینان زخمی شدند که به مراکز درمانی بافت انتقال یافتند.