روزنامه پیام زمان
  •  info@zamandaily.ir

  •  02188481891

  •   09123624182

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ در ۸:۴۱ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

زمان پخش سریال های نوروزی اعلام شد

تلویزیون زمان پخش سریال های نوروزی خود را اعلام کرد. از این میان چهار سریال برای پخش نوروزی تولید شده اند و اولین بار است که پخش می شوند.
به گزارش مریم پرنلو خبرنگار روزنامه پیام زمان؛  «نون خ ۳»، «هم بازی»، «گاندو ۲» و «نوروز رنگی» سریال های جدیدی هستند که به مناسبت ایام نوروز روی آنتن شبکه های یک، دو، سه و پنج می روند.
همچنین مجموعه های جدید «دست انداز»، «وجدان درد» و «زنگ آخر» و سریال خارجی جدید «باغ وحش» از شبکه های نسیم، سلامت، امید و چهار و سریال های جدید و تامینی دیگری نیز از شبکه های قرآن، تماشا و افق در ایام نوروز پخش می شود.
شبکه یک: نون خ ۳
سریال «نون خ ۳» به کارگردانی سعید آقاخانی در ۱۶ قسمت شب های نوروز ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود. این سریال به تهیه کنندگی مهدی فرجی برای فیلم و سریال شبکه یک تولید شده است. پخش این سریال از اول فرودین آغاز می شود.
همچنین دو قسمت آخر و جدید سریال «پایتخت ۶» در روزهای جمعه و شنبه ۲۹ و ۳۰ اسفند ماه ساعت ۱۹:۳۰ از شبکه یک پخش می شود.
شبکه دو: هم بازی
سریال «هم‌بازی» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه دو، عنوان سریال نوروزی شبکه دو سیماست که بهار ۱۴۰۰ هر شب ساعت ۲۱:۳۰ روانه آنتن می‌شود. پخش این سریال از شب گذشته (چهارشنبه شب) ۲۷ اسفندماه شروع شده است.
شبکه سه : گاندو ۲
سریال امنیتی جاسوسی «گاندو ۲» به کارگردانی جواد افشار در نوروز ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می رود. پخش این سریال از ۳۰ اسفند ماه آغاز می‌شود.
این سریال تقلای یکی از سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای ضربه‌زدن به ایران و مقابله نیروهای داخلی با این توطئه را به تصویر خواهد کشید.
شبکه پنج: نوروز رنگی
مجموعه تلویزیونی«نوروز رنگی» در ژانر کمدی و اجتماعی به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما تولید شده است و در ایام نوروز هر شب ساعت ۲۰ روی آنتن می رود. پخش این سریال از ۳۰ اسفند ماه آغاز می شود.