روزنامه پیام زمان
  •  info@zamandaily.ir

  •  02188481891

  •   09123624182

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ در ۷:۳۹ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

“تروریسم” سرپوشی برای قدرتهای برتر جهان

خانم یاری- دکترای جامعه شناسی و مهدویت

 

در ادامه ی برنامه ی شیطان و پروتکل اول سایبرتروریسم، بررسی فنی استاکس نت هست که یک کرم رایانه ای بود که در ژوئن ۲۰۱۰ میلادی کشف شد که گفته می‌شود توسط آمریکا و اسرائیل برای هدف قرار دادن تاسیسات هسته ای ایران ایجاد شد.

در پرونده ی تحقیقاتی ۳۰۰ صفحه ای انجام شده به دستور ناتو که پژوهشگران قانونی و مشاورین حقوقی ارتش کشورهای عضو ، آن را نوشته اند، این حمله (ویروس استاکس نت) اعمال زور شناخته شده هست که آقای خامنه ای فرمودند: این استاکس نتی که فرستادند در تشکیلات سایبری جمهوری اسلامی در دو سه سال قبل می‌توانست تمام تشکیلات هسته ای ما را از بین ببرد، این کار جنایت است، می‌توان گریبان صاحبان این جنایت را در دادگاه های بین المللی گرفت.

بیوتروریسم یا مرگ سفید که تولید کشورهای قدرتمندست؛ تروریسم سرپوشی ست برای قدرت‌های برتر که تلاش می‌کنند از طریق آن راه و کار خود را به نتیجه برسانند.

Bioterrorist مرگ سفید یا بیوتروریسم یعنی تروریست زیستی؛ تروریستی که به حیات انسانها مربوط می‌شود و می‌تواند زندگی یک موجود را دچار اخلال کند و دوم اینکه اگر ضرورت داشت به جای اختلال و اخلال در ساختار زندگی و حیات آن موجود زنده او را بکشد. یکی از اجزای بیوتروریسم در تغذیه متمرکزست، وجه دوم در نظام دارویی مستترست، یکی از اجزای کلیدی این کار اینست که برای تیره ها و گونه های مختلف انسانها در سطح جهان باید ساختارهای ژنتیکی و نقاط ضعف و قوت که می‌شود از پرونده های ژنتیکی مردم جهان دانست آن نقاط ضعف و قوت را دسته بندی کنند تا به نتیجه برسانند. در حال حاضر دانش بیوتروریسم عمدتا در اختیار ایالت متحده و تعداد معدودی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی است و تمام تلاش و هدفشان اینست که چگونه یک ملت را می‌توانند دچار مشکلات عدیده کنند. لزوما در بیوتروریسم دنبال کشتن انسانها نیستند، ابعاد گسترده ی آن مربوط می‌شود به مقطوع النسل کردن گسترده ی یک ملت، کوتاه کردن عمر مردم، شیوع دامنه ی بیماری ها دردرون مردم یک کشور و جامعه که هزینه ی امنیت ملی آن کشور را بالا ببرد. حالا توجه کنیم به این نکته که ویروس های تست و ارزیابی شده در ۳ سال گذشته در غرب آفریقا مثل ویروس ابولا که به یکباره در ۵-۶ کشور آلوده شدند و تاثیر بسزایی در امنیت ملی این کشورها گذاشته و آنها را فلج و ساختار جامعه ی آنها را منهدم کرد، زیرا مسئله ی چگونگی مواجه شدن با سیستم قرنطینه ی شهرها و روستاها و مدیریت بحران در صحنه بسیار زمان و هزینه بر بود. در سال های ۱۳۶۴ و ۱۳۶۵ در وسط آفریقا بیماری ایدز HIV هم یکی دیگر از کارهای ننگین آمریکایی ها، به گفته ی رابرت گالو دانشمند آمریکایی عامل کشف و انتقال ویروس به مردم جهان بود.

در این قسمت لازم دیدم قسمتی از کتاب تروریسم و جنگ بیولوژیکی پرفسور فرانسیس بویل فارغ التحصیل هاروارد استاد حقوق بین الملل را  ضمیمه کنم؛ دولت ایالت متحده پس‌ از واقعه ی ۱۱سپتامبر حداقل ۱۰۰ میلیارد دلار هزینه ی پژوهش بر روی سلاح های بیولوژیکی کرده است. برای مقایسه یک نمونه با این موضوع پروژه ی منهتن که منجر به ساخت بمب اتم شد بدون در نظرگرفتن نرخ  تورم ۴۰ میلیارد دلار هزینه در برداشت، بنابراین هزینه ی پژوهش سلاح های بیولوژیکی حدود ۲/۵ برابر شده. از این جهت واضح ست که دولت ایالت متحده یک برنامه ی جنگ بیولوژیکی تهاجمی را دنبال می‌کند؛ در واقع این ماجرا همانطور که در کتابم استناد کرده ام به زمان پریزیدنت ریگان برمی‌گردد آنها در حال استفاده از ویروس ابولا و ویروس زیکا علیه رنگین پوستان کشورهای مختلف جهان سوم هستند، موسسه ی مونسانتو یک قرار داد بزرگ با دولت آمریکا بست که ویروس  ابولا را عملیاتی کند. هدف از این ماجرا کنترل و کاهش جمعیت بود.

و هنگامی که چنین دشمن سرسختی قدرت و حکومت یابد می‌کوشد که در زمین فساد و تباهی به بار آورد و زراعت و نسل را نابود کند و خداوند فساد و تباهی را دوست ندارد؛ سوره ی بقره ۲۰۵ .

در اینجا به بررسی برخی بیماریهای ساختگی دست آنها (بیوتروریسم) میپردازیم :

سیاه زخم؛ این عفونت اولین بار به شکل نظامی در جنگ جهانی اول استفاده شد، سیاه زخم ۹ درصد قربانیان خود را که نتوانستند تحت درمان قرار بگیرند، کُشت. در سال ۲۰۰۱ پنج نفر از قربانیان سیاه زخم پس از دریافت نامه هایی که حاوی میکروب های عامل این عفونت بود، مردند، این در حالیست که مجرمان این جنایت هنوز بی مجازات مانده اند.

آبله؛ ملحفه های آلوده به این ویروس در سال ۱۷۶۳ میلادی توسط نیروهای نظامی بریتانیا برای آلوده کردن بومی های آمریکا فرستاده شد، ویروس ابله در سال ۱۹۸۰ از کل جهان ریشه‌کن شد ولی همچنان در دو آزمایشگاه  ویروس آن نگهداری میشود.

ابولا EBOLA ؛ برخی گروهک های تروریستی مانند آم شینریکیو Aumshin rikyo نمونه های آن را جمع آوری کردند تا از آن در حملات تروریستی استفاده کنند.

ابولا پاکس EBOLAPOX ؛ این ویروس طبق برنامه ی بیولوژی در جهت ادغام مرگبارترین ویروس ها با هم ایجاد شد، ویروس ابولاپاکس مرگباریِ ابولا و پخش سریع اسمالپاکس را توامان به همراه دارد.

وبا Chlera ؛ در جنگ جهانی دوم در یکی از حملات بیولوژیکی استفاده از سلاح های حامل باکتری وبا در کشور چین ده ها هزار کشته بر جای گذاشت.

بلاست برنج RIcE BLAST ؛ دولت آمریکا در سال ۱۹۶۰ نوعی قارچ که از بین برنده ی محصولات برنج بود را در زمین های ژاپن آزمایش کرد، از آنجایی که برنج برای میلیون ها ژاپنی جزء اصلی غذاست این آزمایش بیولوژیک باعث یک کمبود بزرگ غذایی در ژاپن شد.