روزنامه پیام زمان
  •  info@zamandaily.ir

  •  02188481891

  •   09123624182

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ در ۸:۱۹ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

تاسیس انجمن فراماسونری؛مقدمه ی ظهور سلطنت شیطان برروی زمین

خانم یاری- دکترای جامعه شناسی و مهدویت

 

سوره ی انعام آیه ی ۱۰۰؛ ﻭﻟﻲ ﺑﺖ‌ﭘﺮﺳﺖ‌ﻫﺎ ﺑﺮﺍﻱ ﺧﺪﺍ ﺩﺭ ﻛﺎﺭﻭﺑﺎﺭ ﻋﺎﻟﻢ، ﺷﺮﻳﮏ‌ﻫﺎﻳﻲ ﺍﺯ ﺟﻦ ﺩﺭ ﻧﻈﺮ ﻣﻲ‌ﮔﻴﺮﻧﺪ؛ ﺑﺎ ﺍﻳﻨﻜﻪ ﺟﻨّﻴﺎﻥ ﺭﺍ ﻫﻢ، ﺧﺪﺍ ﺁﻓﺮﻳﺪﻩ ﺍﺳﺖ. ﺗﺎﺯﻩ، ﺑﺎ ﻧﺪﺍﻧﻢ‌ﻛﺎﺭی، ﺑﺮﺍﻱ ﺍﻭ ﭘﺴﺮﺍﻥ ﻭ ﺩﺧﺘﺮﺍﻧﻲ ﻣﻲ‌ﺗﺮﺍﺷﻨﺪ، ﺧﺪﺍ ﻣﺒﺮّﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﺗﻮﺻﻴﻒ‌ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﻣﻲ‌ﻛﻨﻨﺪ ﻭ ﺑﺮﺗﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ.

دولت پنهان و معمار نظام نوین جهانی، سازمانی مخوف با برنامه ای شیطانی که ریشه ای کهن در گذشته ی عالم از ابتدای خلقت بشر تاکنون داشته و دارد، شیطان همان جن عابدی ست که کارش را با سرکشی و عدم اطاعت پروردگار جهانیان مبنی بر عدم سجده به انسان آغاز کرد و با ایجاد انحرافات فکری در نسل های اول مانند قوم آدم و نوح علیه السلام و فساد و ایجاد انحراف بشر با بدلسازی عرفانی و نشر آئین خود به موازات جبهه ی حق حرکت کرد، در زمان فراعنه ی مصر با ترویج سحر و جادو ادامه داد و جریانی که زاییده ی تفکر یهود به نام کابالا را بوجود آورد که به تاسیس انجمن فراماسونری که مقدمه ی ظهور و برپایی سلطنت شیطان بر روی زمین منجر شد. تا حدود قرن ۱۸ میلادی که اوج انقلاب صنعتی اروپا و ظهور مکاتب عرفانی باطل و بوجود آمدن جریانی بسیار عظیم و پلید به نام صهیونیست سکولار، در پس نقاب یهودیت پنهان بود، اولین امپراطور حمایت کننده و بنیان گذار این جریان ناپلئون بناپارت، امپراطور بزرگ فرانسه بود. او در سال ۱۸۰۳ مجمع ملی یهودیان به نام باستانیِ سن هدریک را بنیان گزاری و شعار بازگشت به سرزمین موعود را زنده کرد. او برای تحقق به این ماجراها و تصرف بیت المقدس به فلسطین حمله کرد، بعد از ناپلئون، شخصی به نام مُزز مونته فیوری؛ سرمایه  دار بزرگ قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی و دانشور صهیونیستی با عقاید شیطانی، تلاش زیادی در جهت گردآوری سرمایه داران یهودی و تشکیل یک مجموعه ی منسجم سیاسی برای آینده ی صهیونیست کرد. وی با ارتباط با امپراطوری بریتانیا و با نفوذی که بر ابرقدرت های جهان داشت راه را برای فردی قدرت طلب به نام تئودور هرتزل، فراهم نمود. آنها هم قسم و هم پیمان شدند تا با سیاستی مبنی بر اجرای تمامی برنامه های شیطانی خود در جهان را پیاده سازی کنند، تئودور کتاب حکومت یهودی را منتشر کرد و جریان شیطانی صهیونیسم را به راه انداخت. در قرن ۱۹ میلادی اولین کنگره ی سازمان جهانی صهیونیست در بال سوئیس آغاز به کار کرد؛ بعد از تئودور، شخصی به نام دیوید ولفسون رئیس سازمان صهیونیستی شد که طراح پرچم اسرائیل یعنی ستاره شش پر و دو رود فرات و نیل که نشانه ی گستردگی حکومت صهیونیست بود، شد. یهودیان صهیون در قرن ۱۹ افسار قدرت مالی و اقتصادی جهان را  به نام‌ پروتکل های صهیون در دست گرفتند، بنابراین نفوذ در کانو ن های قدرت و ثروت، به دست گرفتن اهرم های فکری و فرهنگی و حضور در ارکان مهم حقوقی و مجامع قانون گزاری، موقعیت بسیار مناسبی را برای بزرگان منحرف این قوم فراهم آورد و در چنین دوره ای بود که شماری از رهبران و سرکردگان یهود به ترویج و تبلیغ اندیشه ی قدیمی استقرار یهود در سرزمین موعود راکاملا مساعد و مناسب تشخیص داد. در اواسط سال ۱۹۱۷ میلادی؛ ویکتور مارسلن، خبرنگار روزنامه انگلیسی مرلین پست که در روسیه اقامت داشت موفق شد به  اسنادی دسترسی پیدا کند و با خود به انگلستان ببرد و ترجمه ی آنها را به عنوان یک کتاب چاپ و منتشر کند. این اسناد! اسناد بسیار محرمانه ای بود که در سال ۱۸۹۸ میلادی سرویس اطلاعاتی روسیه موفق شده بود از یک کنفرانس بسیار محرمانه ی صهیونیستی در سوئیس بدست بیاورد که طی ۴ سال موفق به ترجمه به زبان روسی شدند ولی صهیونیست ها در سال ۱۹۱۷ ، حکومت روسیه تزاری را از میان برداشتند و آثار موجود این اسناد را از بین بردند. مگر اینها چه نفعی داشتند که چنین برنامه ی مخربی را برای عالم رقم بزنند ؟

اصولا اصل دعوای بشر بر سر قدرت بوده و هست. فصل اول و اصل اول پروتکل دانشوران صهیون صراحتا بر این تاکید میشود که ما برای قدرت ست که این نظام را  طراحی  کرده ایم و همه ی چیزهایی که قدرت را برای ما به ارمغان می آورد مهم هستند و در این مجموعه پروتکل ها برای آن برنامه داریم. پروتکل های دانشوران صهیون شاید در پایان قرن نوزدهم یک حدس بدبینانه برای فرجام عالم محسوب میشد اما امروز چون بخش عمده ای از آن محقق شده دیگر نمیتوانیم با نام توهم از آن یاد کنیم. ماجرای اصلی در سال ۲۰۱۵ میلادی آغاز شد؛ بیگلری بیگ، یک سازمان سیاستگزاری ماسونی ست که با دو شاخه ی فرعی به نام لوژن نیویورک و لوژن منچستر با ابزارهای مالی، نظامی، نفوذی، به دنبال مدیریت اقتصادی و سیاسی بر جهان هستند. پروتکل اول تعبیری دارد به نام حق یعنی زور یعنی حق ما سرچشمه اش زور و قدرت است و مفهومی بیش از این ندارد که آنچه میخواهیم به ما بدهید زیرا ما از شما قوی تر هستیم و یک حق فقط قوی است آنهم در خدمت یهودیت منبعث از فراماسونری و تنها همین بند از پروتکل صهیون کافیست تا بدانیم این شاخه از یهود یک جریان شیطانی ست که کاملا با واژه و مفهوم حق و باطل آشناست.

برخی از مصادیق حق از طریق اعمال زور؛ تسلط بر رسانه های مختلف، تسلط بر نظام اقتصاد جهان، تسلط بر نظام آموزشی، نیروی نظامی اشغالگر، اعمال زور از طریق ترور، بیوترور، اگروترور، سایبر ترور، ترور اقتصادی، ترور شخصیتی، ترور شیمیایی، ترور هسته ای، ترور میکروبی، ترور دولتی و جنگنده های وآل استریت.