روزنامه پیام زمان
  •  info@zamandaily.ir

  •  02188481891

  •   09123624182

روزنامه,پیام زمان,روزنامه پیام زمان,اخبار,امروز
ادمین ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ در ۸:۰۳ ب٫ظ خبر قبلی خبر بعدی

بیوتروریسم” بازیچه دست سران ترور

خانم یاری- دکترای جامعه شناسی و مهدویت

 

در ادامه ی بحث در مورد پروتکل اول صهیون حق یعنی زور و ادامه ی تولید ویروس های ساختگی که منجر به بیماری هایی برای از بین بردن انسانها شد و می‌شود:

طاعون گاوی RwDERPEzST ؛ ۴۰ کشور نگهدارنده ی ویروس طاعون گاوی هستند که قادرست گله ها را درکمتر از ۱۰ روز نابود کند، شیوع طاعون باعث قحطی شده و بحران آفرین است.

سم بوتولینومBotulinum ؛ این سم که از هوا انتقال میابد ارتباط بین عضله و عصب های بدن را قطع می‌کند و منجر به فلج شدن دستگاه تنفسی می‌شود، تخمین زده می‌شود یک گرم از این سم یک میلیون انسان را بکشد.

طاعون خیارکیBuBozNIC PLAGUE ؛ با شیوع طاعون یک سوم جمعیت اروپا در قرن ۱۴ میلادی کشته شدند، مردارهای آلوده به عنوان سلاح استفاده می‌شدند و با منجنیق به داخل شهرها پرتاب می‌شدند در جنگ جهانی دوم هم بمب های سرامیکی حاوی کک های آلوده در شهرهای چین انداخته میشد.

ابعادی که توسط سازمان بهداشت جهانی WHO در حیطه ی بیوتروریسم رصد میشود، و مورد استفاده ی ایالت متحده و کشورهای دیگرست مربوط به پرونده‌های ژنتیکی گروه ها و اقوام مختلف در جهان ست و بالطبع  توسط آزمایشگاه های دنیا و همچنین در ایران وجود دارد، استفاده از بزاق دهان انسانها و تا بقیه ی آزمایشات ژنتیکی، این اطلاعات منتقل می‌شود به آزمایشگاه های ایالت متحده و رژیم صهیونیستی تا به اهدافی که در بیوتروریسم دنبال می‌ کنند برسند و آن اهداف اعم هستند از؛ کاهش زاد و ولد، کاهش طول عمر انسانها و در نهایت کشتار انبوه انسانها. آنها می‌گویند در سال ۲۰۵۰ میلادی جمعیت جهان به ۱۰ میلیارد می‌رسد و این حد جمعیت را کره ی زمین نمی‌تواند تحمل کند.

امام علی (ع) فرمودند: مرگ سفید بوسیله ی طاعون و شیوع بیماری ست (کتاب الغیبه. ص ۴۳۸ حدیث ۴۳۰)

آنها می‌خواهند همه ی جهان و امکانات آن تنها برای خودشان باشد و هیچ کس حق بهره مندی از آن را نداشته باشد و این چیزی جز فریب شیطان نیست.

پس شیطان اعمالشان را برایشان زینت داده و او آنها را ولایت می‌کند. (سوره ی نحل ۶۳)

مورد بعدی اگروترویسم است؛ به دنبال نظریه ی صهیونیست ها مطابق پروتکل اول که حق یعنی اعمال زور برای آنکه بتوان بر غیر یهود حکومت کرد باید به اعمال زور و خشونت و ترور توسل جست. اضافه میکنیم که میزان تروریسم کشاورزی چه مخاطراتی دارد؟

اگرو تروریسم یا ترور مواد غذایی و کشاورزی و دامی از دیگر اهداف سران تروریسم ست که برای رسیدن به اهداف خود از آن استفاده می‌کنند. در مسئله اگروترویسم به دو حیطه ی اصلی توجه می‌شود؛ اول؛ نابودی روئیدن ها، گیاهان، درختان و مواد کشاورزی، غلات و..

دوم؛ در حیطه ی دام و طیور و ماهی که جایگاه ویژه ای دارد چون هم در دفاع از ساختار کشاورزی آمریکا اگر به مستندات رجوع کنیم چگونگی مواجه شدن با این مخاطرات وجود دارد و هم در برابر کشور متخاصم چگونه از این ظرفیت ها استفاده کند.

مهمترین شاخصه ای که برای این کار دارند جمع آوری اطلاعات استراتژیک است، اطلاعاتی در حیطه ی ساختار ژنتیکی مردم هر کشور و نکاتی از این دست و این نوع. حال یک نکته ی مهم در اگروترویست وجود دارد و آن، تولید موادغذایی ژنتیکی، تولید موادغذایی پرورشی و تراریخته است که در این حیطه اگروترویست دو وجه پیدا میکند؛ اول اینکه چطور مردم این مواد غذایی خاص را در جامعه خودشان پرورش دهند به شکل پرورشی و به شکل ژنتیکی تولید کنند در جامعه ی خودشان منقطع از زمین و در شرایط آزمایشگاه رقم بزنند و آماده کنند و بتوانند منابع غذایی خودشان را تامین کنند و دوم اینکه چطور علیه کشور متخاصم و دشمن از این ساز و کار استفاده کنند برای خنثی کردن توان تغذیه ی آن جامعه.

و اگر بخواهیم قدر مشترک بایوتروریسم و اگروتروریسم را در نظر بگیریم باید به حیطه ی تغذیه برگردیم در حوزه ی کشاورزی چون مواد غذایی تولید می‌شود و در حوزه ی حیات و زیست مردم استفاده می‌شود به این خاطر تمرکز در بایوتروریسم و اگروتروریسم در مواد غذایی ست. چه مواد غذایی به صورت ژنتیک و چه مواد غذایی سنتی و رایج از دام و طیور و لبنیات و غیره و گوشت یا در حوزه ی روئیدن ها و نباتات.

دوباره میپرسیم، میزان تروریسم کشاورزی چه مخاطراتی دارد؟

از شکل ساده اش میتوانیم از آفت‌ها و ورود آفتها به دامنه های کشاورزی و مخاطراتی که دارد و نابود کردن این  بخش گرفته تا بیماری هایی که پرندگان را در بر می‌گیرد مثل سارس یا مشکلاتی که برای دام بوجود می آید مثل جنون گاوی.

تمام این نوع طیف بیماری ها که هم ماهی ها، پرندگان هم گاو و گوسفند را دچار مشکل می‌کند درحیطه ی اگروتروریسم و مشترک با بیوتروریسم برای نابودی کشاورزی داخلی هر کشوری در نظر گرفت که در فهرست تهدیدات امنیتی مورد نظر ایالت متحده آمریکا و اسرائیل است.

آمریکایی ها از دو زاویه به این موضوع توجه می‌کنند اینکه در وزارت کشاورزی و وزارت دادگستری‌ آنها که زیر نظر سازمان FBI این موارد را بعنوان تهدید دسته بندی و فهرست می‌کنند و تلاش می‌کنند تا با آنها مقابله کنند و آمریکا چقدر بوسیله ی این قضیه آسیب پذیر ست.

دوم اینکه وقتی با کشور هدف بخواهند درگیر شوند کشور هدف از حیث اگروترویسم چقدر آسیب پذیرست و  چگونه می‌توان با دام و طیور و زمین کشاورزی آن برخورد صورت دهند.

مثلا در طول ۱۰ سال گذشته ریزگردها هر ساله چند ده روز از زندگی مردم غرب و جنوب کشور ما را در بر می‌گیرد. حال اینکه ریزگردها پدیده ای هستند مبتنی بر ساز و کار دو نوع تروریسم؛ تروریسم اکو؛ زیست محیطی و اگروتروریسم؛ کشاورزی

فرض کنیم که این شن های روان که بصورت طوفان سمپاشی شوند و تا شهرها و زمین‌های کشاورزی ایران بیاید نتیجه ی آن را در جنگل‌های درختان کوتاه استان لرستان، ایلام و شمال خوزستان می‌بینیم که با شکل گسترده متوجه آفت‌های عجیب این درختان می‌شویم که حجم وسیعی از آنها را نابود می‌کنند یا بیماری هایی را در دام و طیورمیبینیم در مناطق جنوب کردستان تا شمال خوزستان یا در محدوده ی خوزستان و  استان‌های جنوبی درحیطه ی دام و طیور مشکلاتی رخ خواهد داد.